Przejdź do treści
youtube arkadiusz mikołajczuk
soundcloud arkadiusz mikołajczuk
bandcamp arkadiusz mikołajczuk
facebook
git'art

Muzyka na żywo w Restauracji

Repertuar mój obejmuje ogromny przestrzał, począwszy od czysto gitarowej artystycznej, klasycznej muzyki gitarowej z jej największymi standardami takimi jak choćby: Asturias, Recuerdos de la Alhambra, czy Adagio z Concierto de Aranjuez, poprzez szereg standardów światowej muzyki filmowej, popularnej, znanej, w tym rockowej (zaaranżowanej na gitarę klasyczną), a także związanej z danym krajem.

Mam bardzo duże doświadczenie we współpracy z restauracjami – zarówno jako muzyk związany umową stałą jak i jednorazowymi czy parokrotnymi występami.
Swoje usługi proponuję zarówno jako Oprawa Muzyczna (tło muzyczne do danej okazji), na pojedyncze okazje, spotkania i eventy organizowane w restauracjach. Rodzinne jak i firmowe/biznesowe, a także całkowicie oddzielne, pełnowartościowe recitale i koncerty na konkretne zamówienie restauracji.

Zapraszam serdecznie do współpracy restauracje. W szczególności, ze względu na profil muzyki jaką wykonuję, restauracje: hiszpańskie, meksykańskie, kubańskie, włoskie, argentyńskie oraz brazylijskie.

Swoją Ofertę kieruję głównie do restauracji na terenie Warszawy, ale w przypadku ciekawych propozycji nie wykluczam także propozycji z całego województwa mazowieckiego, czy nawet terenu całej Polski.

Włochy np.: O sole mio, Santa Lucia, Wróć do Sorrento, L’italiano;
Kuba np.: Guantanemra, Un dia de Noviembre;
Meksyk np.: La paloma, Besame Mucho, La cucaracha;
Brazylia np.: Samba para una nota, Desafinado, Garota de Ipanema, Manha de Carnaval;
Argentyna: Alfonsina y el Mar, oraz tanga, milongi i inne czysto-argentyńskie tematy.
Wykonuję także czysto hiszpańską muzykę flamenco. W tym swoje kompozycje.

×