Przejdź do treści
youtube arkadiusz mikołajczuk
soundcloud arkadiusz mikołajczuk
bandcamp arkadiusz mikołajczuk
facebook
git'art

O mnie…

Dzień Dobry Państwu!

Nazywam się Arkadiusz Mikołajczuk.

Od 1983r., czyli od 40 lat, gram na gitarze klasycznej. Swoją edukację muzyczną rozpocząłem w swojej rodzinnej Białej Podlaskiej w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina. Następnie kontynuowałem ją w liceum muzycznym w Lublinie, aż wreszcie w Meksyku. Jestem zawodowym muzykiem koncertującym, nagrywającym, oraz pedagogiem gitary od ponad 26lat. Nauki gitary uczyłem się u kilku Wielkich Mistrzów GitaryPrawdziwych Legend i Ikon, w tym braci Pepe i Angela Romero ze słynnej dynastii gitarowej Los Romeros, ale także od wielu innych, jak choćby Maestro Raphaela Enrique Salmerona Cordoby w mieście Xalapa Ver. w Meksyku, do którego uczęszczałem na intensywny kurs gitarowy przez parę miesięcy, dwa razy w tygodniu.

Od ponad 25 lat zajmuję się także Oprawą Muzyczną wszelkiego rodzaju Uroczystości takich jak m.in.: pogrzeby, śluby, jubileusze firmowe czy prywatne, wigilie firmowe, urodziny, imieniny, a nawet takie wydarzenia jak oświadczyny. Główną jednak nitką tej działalności są pogrzeby i śluby. Współpracuję z wieloma Domami Pogrzebowymi i Weselnymi na terenie całej Warszawy jak i naszego kraju.

Zawsze staram się dbać o najwyższą jakość wykonywanej przeze mnie muzyki na wszelkiego rodzaju uroczystościach/okolicznościach , bez względu na ilość osób osób przy okazji danej uroczystości, czy nawet warunków atmosferycznych (deszcz, śnieg, itp.) . W muzykę, którą wykonuję zawsze wkładam maksimum swoich umiejętności i ducha, gdyż muzyka to zawsze i niezmiennie dla mnie prawdziwe Misterium, zbliżające mnie i nas do tej Boskiej cząstki, przeżycie bardzo osobiste – choćbym dany zamówiony utwór grał nawet po raz setny, tysięczny…, milionowy w życiu.

Szczególnie jednak, ze względu na oczywiste walory gitary we wspaniałych warunkach akustycznych, cenię sobie te zamówienia, przy okazji których mam możliwość zagrania czy w kościele, czy np. w jakiejś sali z doskonałymi walorami akustycznymi, gdyż zdaję sobie sprawę, że wówczas to przeżycie tak dla mnie jak i dla wszystkich uczestników tej Ceremonii/Uroczystości będzie o wiele bardziej głębokie i po prostu wspaniałe.

Serdecznie polecam wszystkim Państwu swoje usługi muzyczne. Gwarantuję to wszystko, co tylko może dawać piękna i wspaniała muzyka, wykonana podczas ważnej, doniosłej dla nas uroczystości/okazji.  Pełne Misterium Muzyczne.

Gitara to instrument w pełni koncertowy, przepiękny, niebywale wręcz nastrojowy, ale przecież też jedyny, przy którym możemy tak naprawdę zaśpiewać. Gitara to instrument doskonały na Państwa uroczystość.

×