youtube arkadiusz mikołajczuk
soundcloud arkadiusz mikołajczuk
bandcamp arkadiusz mikołajczuk
facebook
git'art

Recenzje klientów



Przyszedł dzień, w którym Zegarmistrz Światła Purpurowy obdarzył uśmiechem moją Mamę. Kilka dni później razem z Nim odprowadziliśmy Mamę w ostatnią podróż. Towarzyszyło Jej przepiękne Adagio in G minor, neo-barokowa kompozycja weneckiego mistrza – Tomaso Albinoni, w gitarowym wykonaniu p. Arkadiusza. Chwytający za serce utwór… P. Arkadiuszu – Dziękuję…

Jarek Posemkiewicz


Czy polecam Pana Arkadiusza Mikołajczuk? Oczywiście! Człowiek bardzo zaangażowany od samego początku. Od pierwszej rozmowy można wyczuć, że trafiło się do właściwej osoby.

Pan Arkadiusz 25.09.2022 na Cmentarzu w Marysinie Wawerskim zadbał o oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej. Na ten dzień otrzymał od nas prośbę zagrania na gitarze utworu, którego nie grał dotychczas.Zlecenie przyjął kilka dni wcześniej i bedąc z nami w stałym kontakcie dbał o każdy szczegół naszej współpracy. Na dwa dni przed pogrzebem otrzymaliśmy link z wykonaniem w/w utworu co utwierdziło nas w przekonaniu, że Pan Arkadiusz jest PROFESJONALISTĄ w tym co robi. Bardzo dziękuję Panie Arkadiuszu! Pozdrawiam.

Łukasz Bełdycki




Poprosiłem Pana Arkadiusza o oprawę muzyczną podczas ceremonii pogrzebowej mojego Taty, który sam grał na gitarze. Już podczas kontaktu telefonicznego dało się odczuć profesjonalne podejście i zaangażowanie ale to co Pan Arkadiusz pokazał podczas ceremonii przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Dźwięk gitary nabrał dla mnie innego znaczenia. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to genialny muzyk, który dzięki swoim umiejętnością potrafi z gitary wydobyć niesamowite brzmienie. Jeszcze raz dziękuję.

Artur Rutkowski


Polecam pana Arkadiusza jako nauczyciela, cierpliwego i motywującego, który sprawił, że moja córka pokochała gitarę klasyczna. A także polecam Git Art z całego serca na różne uroczystości, te poważne, jak pogrzeb albo zwyczajne spotkania w gronie znajomych, gdzie akompaniament gitary jest w tle, ale brzmi czysto i perfekcyjnie.

Beata Zych


Koncert Pana Arkadiusza w PraCoVni w marcu 2014 pokazał jego wspaniałe umiejętności wirtuozerii i wielki talent, i zapał do muzyki. Słuchało się z przyjemnością, bo zawsze gdzie jest pasja tam inni korzystają. Oprócz tego, że pięknie gra, jest też wspaniałym nauczycielem. Moja córka zrobiła u niego postępy w przeciągu 5 miesięcy.Wcześniej nie czytała nut, a teraz nie tylko czyta ale i dużo, i chętnie gra. Jestem bardzo wdzięczna Panu Arkadiuszowi za tchnienie ducha muzyki w nasze życie.

Beata Zych