Przejdź do treści
youtube arkadiusz mikołajczuk
soundcloud arkadiusz mikołajczuk
bandcamp arkadiusz mikołajczuk
facebook
git'art

Recenzje klientów


Zdecydowanie polecam Oprawę Muzyczną Pana Arkadiusza Mikołajczuka Ostatnio pożegnałam moją kochaną mamę. pogrzeb odbył się na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie 31 lipca 2023 Po laudacji- pogrzeb miał charakter świecki- Pan Arkadiusz przepięknie zagrał na gitarze klasycznej bez żadnych wzmacniaczy. Widać i słychać było ,że grał od serca. Na moją prośbę jeden z utworów Sound Of Silance.Piękne wykonanie klasycznie, a jednocześnie bardzo od siebie.Rodzina i przyjaciele też byli pod wrażeniem.Pięknie dziękuję i gorąco polecam Pana Arkadiusza

Alicja Białasiewicz (5 sierpnia 2023)


Pan Arkadiusz uświetnił swoją grą pogrzeb Mamy mojej Partnerki. Świetny unplugged z użyciem perkusyjnych możliwości gitary klasycznej z zadbaniem o każdy dźwięk. Polecam.

Grzegorz Dąbrowski (5 sierpnia 2023)Przyszedł dzień, w którym Zegarmistrz Światła Purpurowy obdarzył uśmiechem moją Mamę. Kilka dni później razem z Nim odprowadziliśmy Mamę w ostatnią podróż. Towarzyszyło Jej przepiękne Adagio in G minor, neo-barokowa kompozycja weneckiego mistrza – Tomaso Albinoni, w gitarowym wykonaniu p. Arkadiusza. Chwytający za serce utwór… P. Arkadiuszu – Dziękuję…

Jarek Posemkiewicz


Czy polecam Pana Arkadiusza Mikołajczuk? Oczywiście! Człowiek bardzo zaangażowany od samego początku. Od pierwszej rozmowy można wyczuć, że trafiło się do właściwej osoby.

Pan Arkadiusz 25.09.2022 na Cmentarzu w Marysinie Wawerskim zadbał o oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej. Na ten dzień otrzymał od nas prośbę zagrania na gitarze utworu, którego nie grał dotychczas.Zlecenie przyjął kilka dni wcześniej i bedąc z nami w stałym kontakcie dbał o każdy szczegół naszej współpracy. Na dwa dni przed pogrzebem otrzymaliśmy link z wykonaniem w/w utworu co utwierdziło nas w przekonaniu, że Pan Arkadiusz jest PROFESJONALISTĄ w tym co robi. Bardzo dziękuję Panie Arkadiuszu! Pozdrawiam.

Łukasz Bełdycki
Poprosiłem Pana Arkadiusza o oprawę muzyczną podczas ceremonii pogrzebowej mojego Taty, który sam grał na gitarze. Już podczas kontaktu telefonicznego dało się odczuć profesjonalne podejście i zaangażowanie ale to co Pan Arkadiusz pokazał podczas ceremonii przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Dźwięk gitary nabrał dla mnie innego znaczenia. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to genialny muzyk, który dzięki swoim umiejętnością potrafi z gitary wydobyć niesamowite brzmienie. Jeszcze raz dziękuję.

Artur Rutkowski


Polecam pana Arkadiusza jako nauczyciela, cierpliwego i motywującego, który sprawił, że moja córka pokochała gitarę klasyczna. A także polecam Git Art z całego serca na różne uroczystości, te poważne, jak pogrzeb albo zwyczajne spotkania w gronie znajomych, gdzie akompaniament gitary jest w tle, ale brzmi czysto i perfekcyjnie.

Beata Zych


Koncert Pana Arkadiusza w PraCoVni w marcu 2014 pokazał jego wspaniałe umiejętności wirtuozerii i wielki talent, i zapał do muzyki. Słuchało się z przyjemnością, bo zawsze gdzie jest pasja tam inni korzystają. Oprócz tego, że pięknie gra, jest też wspaniałym nauczycielem. Moja córka zrobiła u niego postępy w przeciągu 5 miesięcy.Wcześniej nie czytała nut, a teraz nie tylko czyta ale i dużo, i chętnie gra. Jestem bardzo wdzięczna Panu Arkadiuszowi za tchnienie ducha muzyki w nasze życie.

Beata Zych


×